Producenci
Lanberg Patchcord światłowodowy mm lc/upc-lc/upc duplex 3.0mm om3 50/125 0.5m aqua
Opis
Patchcord światłowodowy mm lc/upc-lc/upc duplex 3.0mm om3 50/125 0.5m aqua
- Typ złącza: SC
- Standard polerowania: APC
- Typ włókna światłowodowego: G657A1
- Rodzaj światłowodu: jednomodowy (SM)
- Średnica włókna: 9/125 m
- Konstrukcja przewodu: SIMPLEX
- Średnica przewodu: 3.0 mm
- Powłoka: LSZH
- Tłumienność wtrąceniowa:
- Tłumienność odbiciowa: > 60 dB
- Temperatura pracy: -40 - 85 °C
- Minimalny promień zgięcia: 10 mm
- Kolor: Żółty
- Długość przewodu: 5 m
Dane techniczne
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Światłowód |
| Długość przewodu | 0.5 m |
| Złącza #1 | Światłowód LC/UPC |
| Złącza #2 | Światłowód LC/UPC |
| Rodzaj światłowodu | Multi-mode |
| Transmisja | Duplex |
| Promień gięcia (min.) | 7.5 mm |
| Wymiary | Średnica przewodu: 3 mm |
| Kolor | Aqua |