Lanberg Przełącznik 24X 100MB POE+ /2x COMBO 250W RSFE-24P-2C-250
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
477.70
Opis
SWITCH RSFE-24P-2C-250 24X 100MB POE+/2X COMBO RACK 19" GIGABIT ETHERNET 250W
DLA NIEGO ZASILANIE TO NIE PROBLEM: PROSTY I FUNKCJONALNY SWITCH POE+ LANBERG
Oprócz pierwotnej funkcji przełącznika, czyli obsługi ruchu ramek Ethernet między portami, dodatkowo zapewnia zasilanie każdego urządzenia w standardzie PoE/PoE+ - 802.3af oraz at. Umożliwia to dostarczanie do urządzeń mocy łącznie nawet do 250 W. A to wszystko razem z równoczesną transmisją danych do nich.
ROZWIĄZANIE BEZ KOMPROMISÓW - REALNY BUDŻET POE: 250 W
Switch został wyposażony łącznie w 28 portów, w tym 24 porty PoE+ (Fast Ethernet) oraz 2 Uplink (Combo Gigabit). Przemyślana konstrukcja i dbałość o jakość komponentów zapewnia użytkownikowi aż do 250 W całkowitej realnej mocy dla urządzeń końcowych, co oznacza możliwość podłączenia równocześnie:
  • 16 urządzeń w standardzie IEEE 802.3af (max. 15 W per port) lub,
  • 8 urządzeń w standardzie IEEE 802.3at (max. 30 W per port).
INTELIGENTNA FUNKCJA ODŁĄCZANIA PORTÓW POE
TRYB EXTEND DO 250 METRÓW Z VLAN
4 kV OCHRONY PRZECIWPRZEPIĘCIOWEJ
Mając na uwadze bezpieczeństwo urządzeń, jak i ich użytkowników, Lanberg wyposażył przełącznik w zintegrowany układ ochronny przeciw wyładowaniom, gwarantujący zabezpieczenie 4 kV wszystkim portom, skutecznie zmniejszając ich uszkodzenia z powodu gwałtownego wzrostu napięcia.
KOMPLET MONTAŻOWY W ZESTAWIE - USZY DO 19"
Lanberg wprowadził komplet akcesoriów do wszechstronnego montażu swoich przełączników. W RSFE-24P-2C-250 dostarczone zostały uszy montażowe do szaf 19" oraz komplet śrub montażowych (za wyjątkiem M6). Umożliwia to szersze zastosowanie oraz większą swobodę instalacji switchy serii RS.
Dane techniczne
Klasa przełącznika Niezarządzalny
Zastosowanie Średnie i duże firmy
Architektura sieci GigabitEthernet
Architektura sieci FastEthernet
Liczba portów 10/100 Mbps 24
Liczba portów 10/100/1000 Mbps 2
Liczba portów PoE (PoE + PoE+) 24
Liczba portów COMBO 2
Liczba portów SFP 2
Port konsoli Nie
Przepustowość 8.8 Gb/s
Prędkość przekazywania 6.55 Mpps
Bufor pakietów 4 MB
Rozmiar tablicy adresów MAC 8000
Obsługa ramek Jumbo Tak
Rozmiar ramki Jumbo 9.216 KB
Możliwość łączenia w stos Nie
Obsługiwane protokoły i standardy
  • IEEE 802.3i 10Base-T
  • IEEE 802.3u 100Base-TX
  • IEEE 802.3z 1000Base-LX/SX
  • 802.3af
  • 802.3at
Pozostałe funkcje
  • Tryb Extend
  • VLAN
Typ obudowy Rack
Wentylator Tak
Zasilacz Wewnętrzny
Pobór mocy 250 W
Wymagania środowiskowe
  • Zalecana temperatura otoczenia: 5 - 55 °C
  • Zalecana wilgotność otoczenia: 0 - 80 %
Zasilanie
  • Wymogi zasilania: 100~240V AC
  • Całkowity budżet PoE: 250 W
  • Maksymalna moc na port: 30 W
Wymiary
207 x 320 x 44 mm