Producenci
Lanberg Szafa instalacyjna rack stojąca 19" 15U 600x600 czarna drzwi szklane ( złożona)
Opis
Szafa stojąca LANBERG - złożona FA01-6615-12B, to rozwiązanie przeznaczone do budowy sieci, montażu okablowania oraz sprzętu w rozmiarze 19 o maksymalnym łącznym udźwigu do 800 kg.
Może być stosowana w centrach danych, które wymagają dużej ilości miejsca w szafach na urządzenia. Szafa z powodzeniem spełni swoją rolę w dużych, rozbudowanych sieciach i serwerowniach, zarówno w małych, średnich jak i dużych firmach oraz korporacjach. Sprawdzi się również w instalacjach niskoprądowych takich jak sieci telewizji kablowych, systemy alarmowe, przeciwpożarowe, kontroli dostępu oraz systemy monitoringu CCTV i IP.
Konstrukcja wykonana jest przy użyciu wysokiej jakości stali walcowanej, charakteryzuje się znakomitym designem i jakością wykonania.
Szafa umożliwia pełną regulację głębokości pionowych szyn montażowych. Wyposażona jest w przednie drzwi ze szkła hartowanego z zamkiem, z możliwością montażu prawo lub lewo stronnego. Posiada zdejmowane boczne panele (z zamkami w zestawie) i tylne solidne stalowe drzwi z zamkiem. Istnieje możliwość wprowadzenia okablowania poprzez zamykany górny i dolny panel (z zaślepkami w zestawie).
W zestawie znajduje się panel wentylacyjny z 2 wentylatorami 230V. Dodatkowo w komplecie załączone są akcesoria do mocowania szyn nośnych, śruby M6 oraz zaślepki paneli wejściowych.
Dane techniczne
| Rodzaj | Szafka stojąca |
| Wysokość | 15U |
| Szerokość | 600 mm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Materiał | Metal |
| Materiał | Szkło |
| Obciążenie (maks.) | 800 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 45.5 kg |