Producenci
Lanberg Szafa instalacyjna rack stojąca 19'' 42U 800x800 czarna drzwi perforowane (złożona)
Opis
Szafa stojąca LANBERG - złożona, FA01-8842-23B to rozwiązanie przeznaczone do budowy sieci, montażu okablowania oraz sprzętu w rozmiarze 19 o maksymalnym łącznym udźwigu do 800 kg.
Szafa może być stosowana w centrach danych, które wymagają dużej ilości miejsca w szafach na urządzenia. Szafa z powodzeniem spełni swoją rolę w dużych, rozbudowanych sieciach i serwerowniach, zarówno w małych, średnich jak i dużych firmach oraz korporacjach. Sprawdzi się również w instalacjach niskoprądowych takich jak sieci telewizji kablowych, systemy alarmowe, przeciwpożarowe, kontroli dostępu oraz systemy monitoringu CCTV i IP.
Konstrukcja szafy wykonana jest przy użyciu wysokiej jakości stali walcowanej, charakteryzuje się znakomitym designem i jakością wykonania. Szafa umożliwia pełną regulację głębokości pionowych szyn montażowych. Wyposażona jest w przednie drzwi perforowane z zamkiem, z możliwością montażu prawo lub lewo stronnego. Posiada zdejmowane boczne panele (z zamkami w zestawie) i tylne perforowane drzwi z zamkiem. Istnieje możliwość wprowadzenia okablowania poprzez zamykany górny i dolny panel (z zaślepkami w zestawie).
W zestawie znajduje się panel wentylacyjny z 4 wentylatorami 230V. Dodatkowo w komplecie załączone są dwa pionowe organizery kablowe, akcesoria do mocowania szyn nośnych, śruby M6 oraz zaślepki paneli wejściowych.
Dane techniczne
| Rodzaj | Szafka stojąca |
| Wysokość | 42U |
| Szerokość | 800 mm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Materiał | Stal |
| Obciążenie (maks.) | 800 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 120 kg |