Producenci
Lanberg Szafa instalacyjna stojąca rack 19'' 42U 800x1200 czarna drzwi perforowane LCD (złożona)
Opis
Szafa stojąca Lanberg FA01-8242-23BL złożona wyposażona w panel LCD z termostatem, to gotowe rozwiązanie przeznaczone do rozbudowy sieci, instalacji okablowania oraz sprzętu o rozmiarze 19" i max. 1200 kg udźwigu. Może być stosowana w sieciach, serwerowniach, małych i średnich firmach oraz centrach danych, które potrzebują dużo miejsca w szafie na sprzęt sieciowy. Co więcej, ta konkretna szafa może również pracować w systemach niskonapięciowych, takich jak sieci telewizji kablowej, systemy alarmowe, systemy przeciwpożarowe i kontroli dostępu, monitoring CCTV lub IP.
Konstrukcja produktu została wykonana z wysokiej jakości stali walcowanej na zimno, która charakteryzuje się doskonałym designem i wysoką jakością wykonania. Szafa umożliwia pełną regulację głębokości pionowych szyn montażowych. Dodatkowo wyposażona jest w przednie perforowane drzwi z zamkiem i możliwością montażu tych drzwi po prawej lub lewej stronie.
Szafa teleinformatyczna posiada zdejmowane panele boczne (każdy z zamkiem) i tylne drzwi wykonane z perforacji z zamkiem. Okablowanie można poprowadzić przez otwory kablowe znajdujące się w górnym i dolnym panelu szafy.
Panel LCD zawiera termostat oraz sześć wentylatorów 230V, szafa wyposażona jest również w dwa pionowe organizery kablowe, dodatkowe akcesoria do mocowania szyn, nakrętki klatkowe M6 i puste panele wejściowe.
Dane techniczne
| Rodzaj | Szafka stojąca |
| Wysokość | 42U |
| Szerokość | 800 mm |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Materiał | Stal |
| Obciążenie (maks.) | 1200 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 139 kg |