Producenci
Lanberg Szafa stojąca 19 cali 15U 600x800 FF01-6815-23B
Opis
Szafa instalacyjna rack stojąca 19" 15U 600x800 czarna drzwi perforowane Lanberg (flat pack)
Szafa jednosekcyjna Lanberg FF01-6815-23B została zaprojektowana specjalnie do budowy sieci, montażu okablowania oraz przechowywania sprzętu o rozmiarze 19". Posiada maksymalny łączny udźwig wynoszący do 800 kg.
To idealne rozwiązanie dla centrów danych, które wymagają dużej ilości miejsca w szafach na urządzenia. Bez problemu spełni swoją rolę w rozbudowanych sieciach i serwerowniach, zarówno w małych, średnich jak i dużych firmach czy korporacjach. Doskonale sprawdzi się również w instalacjach niskoprądowych, takich jak sieci telewizji kablowej, systemy alarmowe, przeciwpożarowe, kontroli dostępu oraz systemy monitoringu CCTV i IP.
Konstrukcja szafy wykonana jest z wysokiej jakości walcowanej stali, co gwarantuje doskonały design i trwałość. Szafa umożliwia pełną regulację głębokości pionowych szyn montażowych. Wyposażona jest w przednie drzwi perforowane z zamkiem, z możliwością montażu dwustronnego. Boczne panele są zdejmowalne (z zamkami w zestawie), a tylne drzwi wykonane z stali perforowanej, które również posiadają zamek. Istnieje możliwość wprowadzenia okablowania poprzez zamykane panele: górny i dolny (z zaślepkami w zestawie).
W zestawie znajduje się także panel wentylacyjny z czterema wentylatorami o napięciu 230V. Dodatkowo, dołączone są akcesoria do mocowania szyn nośnych, śruby M6 oraz zaślepki paneli wejściowych oraz zestaw uziemiający dwa przewody oraz nakrętki (przednie i tylne drzwi). Dzięki konstrukcji typu flat pack, cała szafa jest pakowana w trzy płaskie opakowania, co ułatwia transport.
Dane techniczne
| Rodzaj | Szafka stojąca |
| Wysokość | 15U |
| Szerokość | 600 mm |
| Wyświetlacz LCD | Nie |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Rodzaj drzwi przednich | Perforowane |
| Materiał | Stal |
| Obciążenie (maks.) | 800 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | RAL 9004 |
| Wymiary |
|
| Waga | 50 kg |
| Pozostałe parametry |
|