Producenci
Legrand Przedłużacz narożny 4x2P+Z 1m biały
Opis
Przedłużacz narożny 4 gniazdka z uziemieniem 1 m biały
Przedłużacz narożny Legrand 4 gniazdka z uziemieniem biały świetnie sprawdzi się w nietypowych miejscach. Dzięki trójkątnemu przekrojowi, model możesz zamocować pionowo w rogach ściany lub poziomo w kącie ściany i blatu. Montaż przeprowadzisz przy pomocy wkrętów lub taśmy obustronnej. Przedłużacz został także wyposażony w organizator przewodu schowany z tyłu.
- Wyłącznik gniazda
Dane techniczne
| Liczba gniazd typu E | 4 |
| Długość przewodu | 1 m |
| Wtyczka | Hybryda (E/French/Schuko) |
| Włącznik | Nie |
| Montaż | Podłoże |
| Montaż | Ściana |
| Pozostałe porty we/wy | Brak |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 8,6 x 7,6 x 34,0 cm |
| Waga | 0.6 kg |
| Pozostałe parametry |
|