Producenci
Legrand UPS DAKER DK+ 2000VA 10 MIN 310171
Opis
Online o podwójnej konwersji VFI-SS-111
Kształt fali napięcia Sinusoidalny
Power factor PF=0,9
Konwencjonalny zasilacz UPS w wersji RACK/TOWER 2U
Panel LCD
Graficzny interfejs dla użytkownika
EPO
USB-RS232
Gniazda wyjściowe 6x IEC C13
Gniazdo wejściowe IEC C14
Bypass automatyczny i manualny (wariant)
Wysoka sprawność (do 91%)
Opcjonalnie:
WEB SNMP
RACK KIT
ZEWNĘTRZNE PANELE BATERYJNE
Dane techniczne
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 5 min |
| Moc pozorna | 2000 VA |
| Moc czynna | 1800 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Architektura UPS-a | on-line |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 6 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 7.2 Ah |
| Funkcje specjalne | EPO |
| Oprogramowanie | TAK - do pobrania ze strony: http://ups.legrand.pl/software/ |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Wymagania środowiskowe | Temperatura pracy 0-40 °C Stopień ochrony IP 21 Wilgotność robocza 20-80% Natężenie dźwięku w odległości 1m |
| Kolor | Szary |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 600 x 88(2U) x 40 mm |
| Waga | 29.5 kg |
| Pozostałe parametry | Certyfikaty: EN 62040-1, EN 62040-2, EN 62040-3 DAKER DK+ zarządzany jest przez mikroprocesor i jest w stanie za pośrednictwem panelu sterowania i wyświetlacza LCD zarządzać alarmami oraz innymi funkcjami opisanymi poniżej: Normalna praca Częstotliwość wyjściowa nie zsynchronizowana z wejściową Praca na baterii Praca w trybie Bypass Uszkodzony moduł zasilania Przeciążenie Anomalia ogólna Połączenie neutralnego z ziemią Koniec autonomii |
| Typ obudowy | Tower |
| Typ obudowy | Rack |