Producenci
Legrand UPS DAKER DK+ 3000VA 8 MIN 310172
Opis
UPS DAKER DK+ 3000VA 8 MIN 310172
Główne cechy:
- Konwencjonalny jednofazowy zasilacz UPS w wersji Tower i Rack 19
- Zakres mocy od 1 do 10 kVA
- Topologia online o podwójnej konwersji (VFI-SS-111)
- Graficzny interfejs przyjazny dla użytkownika
- Dodatkowe baterie zwiększające czas podtrzymania zasilania
- Inteligentny system zarządzania bateriami
- Wbudowany automatyczny bypass oraz opcjonalnie manualny serwisowy zewnętrzny
- Baterie mogą być montowane i wymieniane przez użytkownika
Dane techniczne
| Moc pozorna | 3000 VA |
| Moc czynna | 2700 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 6 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Typ obudowy | Tower |
| Typ obudowy | Rack |
| Porty zasilania we. | IEC-C20 |
| Porty zasilania wy. | 1 x IEC-C19 |
| Porty zasilania wy. | 6 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Wymagania środowiskowe | - Zakres temperatur (eksploatacja) 0 - 40 °C |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 88 x 600 x 440 mm |
| Waga | 30 kg |