Producenci
Legrand UPS DAKER DK+ 5000VA 5 MIN 310173
Opis
Online o podwójnej konwersji VFI-SS-111
Kształt fali napięcia Sinusoidalny
Power factor PF=1
Konwencjonalny zasilacz UPS w wersji RACK/TOWER 4U
Panel LCD
Graficzny interfejs dla użytkownika
EPO
USB-RS232
Gniazda wyjściowe 8x IEC C13 2x IEC C19
Gniazdo wejściowe: Listwa zaciskowa
Bypass automatyczny i manualny (wariant)
Wysoka sprawność (do 94%)
Opcjonalnie:
WEB SNMP
RACK KIT
ZEWNĘTRZNE PANELE BATERYJNE
Dane techniczne
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 3 min |
| Moc pozorna | 5 kVA |
| Moc czynna | 5000 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 20 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 5 Ah |
| Typ obudowy | Rack |
| Typ obudowy | Tower |
| Funkcje specjalne | EPO |
| Oprogramowanie | TAK - do pobrania ze strony: http://ups.legrand.pl/software/ |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Wymagania środowiskowe | Temperatura pracy 0-40 °C Stopień ochrony IP 21 Wilgotność robocza 20-80% Natężenie dźwięku w odległości 1m |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 440x176 (4U) x680 mm |
| Waga | 60 kg |
| Pozostałe parametry | Certyfikaty: EN 62040-1, EN 62040-2, EN 62040-3 DAKER DK+ zarządzany jest przez mikroprocesor i jest w stanie za pośrednictwem panelu sterowania i wyświetlacza LCD zarządzać alarmami oraz innymi funkcjami opisanymi poniżej: Normalna praca Częstotliwość wyjściowa nie zsynchronizowana z wejściową Praca na baterii Praca w trybie Bypass Uszkodzony moduł zasilania Przeciążenie Anomalia ogólna Połączenie neutralnego z ziemią Koniec autonomii |