Producenci
Legrand UPS Keor Multiplug 800 AVR 4+2 FR 310084
Opis
UPS o mocy pozornej 800 VA wyposażony w elektroniczny układ AVR. Praca w trybie Line-Interactive. 6 gniazd zasilających, 1 gniazdo USB oraz RJ45.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 800 VA |
| Moc czynna | 480 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Liczba akumulatorów | 1 |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 7 Ah |
| Czas przełączenia (maks.) | 6 ms |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 15 min |
| Czas ładowania | 6 h |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciw przeładowaniu |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Porty zasilania we. | Wtyczka sieciowa |
| Porty zasilania wy. | 6 x typ C/E |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN |
| Wymagania środowiskowe | Temperaturowy zakres pracy 0-40 st. C |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 190 x 296 x 89,5 mm |
| Waga | 5.5 kg |