Producenci
Legrand Zasilacz UPS KEOR Compact 15kVA P7 311103
Opis
Dane techniczne
| Moc pozorna | 15 kVA |
| Moc czynna | 13500 W |
| Architektura UPS-a | on-line double conversion |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna sinusoida |
| Liczba faz na wejściu | 3 (400V) |
| Napięcie | 12 V |
| Pojemność akumulatora | 9 Ah |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 0 min |
| Czas ładowania | 5 h |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przed prądem wstecznym |
| Funkcje specjalne | Zimny start |
| Porty zasilania we. | 3Ph + N |
| Porty zasilania wy. | 3Ph + N |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type B) |
| Gniazda we/wy | 1 x Genset |
| Gniazda we/wy | 1 x RS-232 (COM) |
| Gniazda we/wy | 1 x EPO |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 890 x 260 x 850 mm |
| Waga | 166 kg |