Producenci
Legrand Zasilacz UPS Keor SP 2000 FR 2xC13, 2xFR 310194
Opis
Keor SP to jednofazowe zasilanie bezprzerwowe z technologią interaktywną. Zapewnia moc znamionową 2000VA, jest sterowana przez procesor i jest wyposażona wewnętrznie w regulowane zawory, hermetycznie zamknięte akumulatory ołowiu.
Obecność elektronicznego stabilizatora (AVR) wewnątrz UPS zapewnia podłączonym odbiornikom skuteczną ochronę przed wszelkimi zakłóceniami w sieci elektrycznej.
Dane techniczne
| Moc pozorna | 2000 VA |
| Moc czynna | 1200 W |
| Architektura UPS-a | line-interactive |
| Liczba faz na wejściu | 1 (230V) |
| Napięcie | 230 V |
| Czas podtrzymania (obciążenie 100%) | 10 min |
| Typ obudowy | Tower |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwprzeciążeniowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Nadmierne rozładowanie |
| Zabezpieczenia / filtry | Przeciwzwarciowe |
| Zabezpieczenia / filtry | Termiczne |
| Porty zasilania we. | E type french |
| Porty zasilania wy. | 2 x IEC-C13 |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 148 x 173 x 380 mm |
| Waga | 11.8 kg |
| Pozostałe parametry | USB serwisowe |