Legrand Zasilacz awaryjny UPS Keor PDU 800VA/480W 8xIEC 310331
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
648.50
Opis
Zasilacz awaryjny UPS Keor PDU 800VA/480W 8xIEC
Jednofazowy zasilacz UPS do montażu w szafie rack 19" o mocy 800 VA. Łączy funkcjonalność listwy PDU oraz zasilacza UPS. Wyjątkowo małe gabaryty pozwalają zaoszczędzić miejsce w małych szafach rackowych np. w sklepie lub małej firmie. Występuje w dwóch wersjach z gniazdami FR lub IEC C13. Posiada możliwość podłączenia do komputera z systemem Windows za pomocą USB w celu monitorowania dostępnego czasu podtrzymania baterii. Urządzenie typu Plug & Play, nie wymaga specjalistycznej instalacji. Wyjątkowo cichy dzięki systemowi pasywnego chłodzenia (nie posiada wentylatorów). Dodatkowo posiada możliwość uruchomienia z baterii tzw. zimny start.
Dane techniczne
Moc pozorna 800 VA
Moc czynna 480 W
Architektura UPS-a off-line (standby)
Liczba akumulatorów 1
Pojemność akumulatora 9 Ah
Typ obudowy Rack
Zabezpieczenia / filtry Nadmierne rozładowanie
Zabezpieczenia / filtry Przeciwzwarciowe
Zabezpieczenia / filtry Przeciwprzeciążeniowe
Funkcje specjalne
  • Plug & Play
  • Pasywne chłodzenie
  • Uruchomienie z baterii - tzw. zimny start
Porty zasilania wy. 8 x IEC-C13
Kolor Czarny
Kolor Biały
Wymiary
440 x 88 x 150 mm