Producenci
Lenovo Analogowy zestaw słuchawkowy Essential Stereo 4XD0K25030
Opis
Analogowy zestaw słuchawkowy stereo Lenovo Essential
Zestawy słuchawkowe w biurze to kluczowy element współczesnego dnia pracy. Połączenia VOIP szybko zastępują tradycyjne usługi telefoniczne i oszczędzają firmy na dużych kosztach telekomunikacyjnych. Analogowy zestaw słuchawkowy stereo Lenovo Essential jest przeznaczony do VOIP i oferuje łatwo obracany wysięgnik mikrofonu, wygodne nauszniki i plug and play z większością monofonicznych słuchawek dousznych Lenovo PC Comfort.
Kluczowe cechy:
- Wygodne nauszniki
- Regulowany pałąk i ramię wysięgnika
- Mikrofon 180 stopni
- Pasuje do standardowego portu 3,5 mm z laptopem lub stacją roboczą
Smartfind - Service & Accessories
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Call center |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Dźwięk | Stereo |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 MHz |
| Czułość | 98 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 0.11 kg |