Producenci
Lenovo Analogowy zestaw słuchawkowy USB-A Wired Stereo On-Ear Headset 4XD1K18260
Opis
Dzięki wysokiej jakości dźwięku i wyjątkowej trwałości, Lenovo USB-A Wired Stereo On-Ear Headset (z Control Box) posiada skrzynkę sterowniczą z przyciskami wyciszenia, haka i regulacji głośności, co znacznie ułatwia zarządzanie połączeniami. Ponadto jego lekka i ergonomiczna konstrukcja zapewnia wygodę przez dłuższy czas.
- Wbudowany moduł sterowania z przyciskami do sterowania mikrofonem, hakiem i głośnością
- Podłącz i graj z USB-A
- Obrotowy mikrofon na wysięgniku
- Zgodność z popularnymi aplikacjami UC
- Lekkie, zapewniające komfort noszenia
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 116 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 149 g |