Producenci
Lenovo Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Go ANC (czarny) 4XD1C99221
Opis
Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Lenovo Go Wireless ANC z certyfikatem Teams został zaprojektowany z myślą o ograniczeniu hałasu otoczenia i utrzymaniu produktywności w podróży. Dzięki certyfikacji Microsoft Teams i najnowocześniejszej technologii redukcji szumów zarówno pracownicy biurowi, jak i pracownicy zdalni będą mieli narzędzia, których potrzebują do wyeliminowania zakłóceń i dostosowania się do pracy wszystko w jednym zestawie słuchawkowym. Zaprojektowany dla laptopów Intel Evo zestaw słuchawkowy Lenovo Go Wireless ANC może również pomóc zoptymalizować komunikację, produktywność i współpracę na laptopach Intel Evo z natywną technologią Bluetooth.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Call center |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Czułość | 107 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Długość przewodu | 1.3 m |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 230 g |