Producenci
Lenovo Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Wireless Stereo Headset 4XD1Q30302
Opis
Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy stereo Lenovo
Lenovo Wireless Stereo Headset to profesjonalna potęga, łącząca wyjątkowy komfort z doskonałą redukcją szumów otoczenia. Ciesz się magią wielopunktowego Bluetooth i imponującym czasem rozmów wynoszącym 31 godzin na jednym ładowaniu. Nasza intuicyjna konstrukcja obejmuje regulowane i wymienne nauszniki, zapewniając niezrównany komfort i najlepsze wrażenia z pracy.
Najważniejsze funkcje
- Technologia redukcji szumów trzech mikrofonów zapewniająca doskonałą jakość połączeń
- Bluetooth 5.3 z podwójnym połączeniem
- 138 g - lekka konstrukcja zapewniająca całodzienny komfort
- Do 31 godzin rozmów i 60 godzin odtwarzania
- Dwustronny mikrofon na wysięgniku
- Wymienne nauszniki
- Dostosuj funkcje za pomocą Lenovo Accessories and Display Manager
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Call center |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Zgodność | Microsoft Teams |
| Bluetooth | 5.3 |
| Złącza | 1 x USB |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 109 dB |
| Mikrofon | Tak |
| Stacja z ładowaniem indukcyjnym | Nie |
| Zasięg | 30 m |
| Pojemność baterii | 640 mAh |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 60 h |
| Czas rozmów (maks.) | 31 h |
| Czas ładowania | 2 h |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 137 g |