Producenci
Lenovo Commercial Smart Products Google Meet Kit G2 Medium Black i7-10510U/8GB/128GB/3Y CI 20YW0007PB
Opis
Zestawy do sal konferencyjnych Google Meet Series One od Lenovo. Gotowe rozwiązania do sal konferencyjnych dla Google Meet
Lenovo i Google nawiązały współpracę w celu stworzenia najlepszej w swojej klasie serii zestawów do sal konferencyjnych Google Meet. Zestawy do sal konferencyjnych Google Meet Series One firmy Lenovo to gotowe rozwiązania dla użytkowników G Suite i Google Meet, dostosowane do trzech rozmiarów sal. Każdy zestaw zawiera odpowiednią do rozmiaru sali kombinację innowacyjnych, atrakcyjnych komponentów sprzętowych, umożliwiających nowoczesną współpracę w firmie.
Wyposaż każdą przestrzeń
Wybierz jedną z trzech opcji, w zależności od potrzeb: dla małych, średnich lub dużych pomieszczeń. Zestawy do sal konferencyjnych Google Meet Series One od Lenovo są kompleksowe i gotowe do działania zaraz po wyjęciu z pudełka. Każdy zestaw zawiera system komputerowy z opcjami montażu dostosowanymi do indywidualnych potrzeb oraz kombinację maksymalnie sześciu innych komponentów, które różnią się w zależności od wielkości pomieszczenia. W skład zestawu wchodzi inteligentna kamera lub inteligentna kamera XL, pilot lub panel dotykowy, maksymalnie dwa mikrofony oraz inteligentna listwa audio (plus dodatkowa listwa audio w zestawie do dużych pomieszczeń).
Unowocześnij swoje spotkania
Są to pierwsze zestawy do sal konferencyjnych tego typu noszące oznaczenie Series One, dzięki unikalnym cechom, takim jak wbudowana sztuczna inteligencja i komponenty klasy korporacyjnej. Ich innowacyjny system komputerowy wyposażony jest w unikalną tensorową jednostkę obliczeniową (TPU), która zapewnia najlepsze działanie. Technologia redukcji szumów TrueVoice oczyszcza dźwięk, gwarantując wyjątkowo wyraźną komunikację. Do tego inteligentne kamery obsługujące rozdzielczość 4K zapewniają płynność obrazu podczas obrotu i zbliżeń.
Łatwe w montażu i zarządzaniu
Jako pierwsze zestawy dla Google Meet wykorzystujące zasilanie przez sieć Ethernet (PoE), zestawy konferencyjne Series One są łatwiejsze i tańsze w instalacji niż większość innych rozwiązań. A oto dlaczego: Dzięki połączeniu zasilania i wymiany danych w jednym kablu Ethernet, zmniejsza się ilość przewodów i bałagan na stole i pod stołem. Ponadto, systemy PoE instaluje się szybciej niż tradycyjne rozwiązania. Zestawami można też łatwo zarządzać za pośrednictwem konsoli administracyjnej G Suite, co zapewnia bezproblemową integrację i kontrolę.
Atrakcyjna i niezawodna forma
Atrakcyjne wzornictwo zestawów Series One współgra z estetyką nowoczesnego miejsca pracy. Ich łatwy w obsłudze interfejs ułatwia dołączanie do spotkań i udostępnianie treści. Elementy zestawów dostępne są w dwóch atrakcyjnych kolorach: Chalk i Charcoal. Sprzęt jest niezawodny i trwały, objęty trzyletnią gwarancją Lenovo Premier Support - z rozszerzoną ochroną dostępną za dodatkową opłatą poprzez Smart Office Professional Services .
Dane techniczne
| Separator | Kontroler |
| Separator | Komputer |
| Separator | Kamera |
| Separator | Głośnik |
| Przekątna ekranu | 10.1'' |
| Użytkowanie | Średnia sala |
| Rozdzielczość | 1280 x 800 (WXGA) |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Rodzaj | Soundbary |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Przeznaczenie | Konferencje |
| Matryca | Matryca CMOS 12MP 1/2.3 |
| Przeznaczenie | Nagłośnienie |
| Stacja dokująca | Nie |
| Taktowanie procesora | 1.8 GHz |
| Cechy i funkcje | wbudowany mikrofon |
| Taktowanie (Boost) | 4.9 GHz |
| Generacja procesora | Dziesiąta |
| Liczba rdzeni | 4 |
| Liczba wątków | 8 |
| Cache L3 | 8 MB |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 W |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Pozostałe informacje o procesorze | Core i7-10510U |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 80 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 24 kHz |
| Intel vPro | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RCA |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Złącza | 2 x RJ-45 |
| Interfejs | RJ-45 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 95 x 705 x 133 mm |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 84 x 107 x 42 mm |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 128 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 3 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Porty USB | 3 x USB 3.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 5 x RJ-45 |
| Moc zasilacza | 240 W |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 29 mm |
| Szerokość | 284 mm |
| Głębokość | 135 mm |
| System operacyjny | Google Chrome OS |
| Akcesoria w zestawie |
Mic Pod (tylko w średnich i dużych zestawach):
|
| Wymiary | 164 x 245 x 91 mm |
| Kolor | Czarny |