Producenci
Lenovo Dysk SSD 2TB Performance PCIe Gen4 M.2 2280 4XB1M86956
Opis
Lenovo 2 TB Performance PCIe Gen4 NVMe OPAL2 M.2 2280 SSD to dobry wybór do ulepszenia notebooka ThinkPad. Jest kompatybilny z wybranymi modelami notebooków ThinkPad i objęty roczną gwarancją.
- Pojemność: 2TB
- Format M.2 2280
- PCIe Gen4 NVMe OPAL2 SSD
Dane techniczne
| Model | 4XB1M86956 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 2 TB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 2.23 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Waga | 7.2 g |