Producenci
Lenovo Dysk SSD wewnętrzny 1TB PCIe G4x4 2242 4XB1P80585
Opis
Lenovo 1 TB PCIe G4x4 2242 wewnętrzny dysk SSD to dobry wybór do modernizacji urządzeń PC. Jest kompatybilny z wybranymi modelami komputerów PC i objęty roczną gwarancją.
- Pojemność:1TB
- Interfejs M.2 PCIe Gen4*4
- Współczynnik kształtu 2242
Dane techniczne
| Model | 4XB1P80585 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2242 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | PCI-Express |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 2.38 mm |
| Szerokość | 22 mm |
| Głębokość | 42 mm |
| Waga | 3.5 g |