Producenci
Lenovo Dysk ThinkPad 1TB SSD OPAL2 PCIe Gen4 M.2 2280 4XB1D04757
Opis
ThinkPad 1TB Performance PCIe Gen4 NVMe OPAL2 M.2 2280 SSD to dobry wybór do modernizacji notebooka ThinkPad. Pasuje do wybranych notebooków ThinkPad i jest objęty roczną gwarancją.
Smartfind - Service & Accessories
Dane techniczne
| Model | 4XB1D04757 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | M.2 2280 |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Pasuje do |
|
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 2.38 mm |
| Szerokość | 80 mm |
| Głębokość | 22 mm |
| Waga | 9 g |