Producenci
Lenovo Klawiatura i mysz Professional Wireless Rechargeable Combo 4X31K03968
Opis
Klawiatura i mysz Lenovo Professional Wireless Rechargeable Combo to rewolucja w produktywności i wzornictwie. Pełnowymiarowe sportowe przełączniki nożycowe na klawiaturze zapewniają wyjątkowe wrażenia podczas pisania. Jego mysz wspaniale wykonana z biogumy zapewnia wygodę przez cały dzień i ma imponujący zakres 4000 DPI. Ponadto zarówno klawiatura, jak i mysz są wykonane z przyjaznego dla środowiska materiału pochodzącego w 65% z recyklingu, który chroni środowisko.
Najlepsze funkcje:
- Ułatw ładowanie dzięki zintegrowanemu akumulatorowi w klawiaturze i myszy;
- Bezproblemowo przełączaj do 3 urządzeń za pomocą klucza sprzętowego 2.4G Unified lub Dual BT w wielu systemach operacyjnych;
- Wyglądaj najlepiej dzięki eleganckiemu, nowoczesnemu wzornictwu i wysokiej jakości teksturowanemu wykończeniu;
- Rób to wszystko za pomocą pełnej 3-strefowej klawiatury z odchylanymi nogami i układami języków na całym świecie;
- Poczuj różnicę dzięki responsywnym klawiszom z przełącznikiem nożycowym i cichemu pisaniu;
- Zmaksymalizuj swój potencjał dzięki 8-przyciskowej symetrycznej myszy o rozdzielczości do 4000 DPI;
- Bądź przyjazny dla środowiska dzięki naszym 65% PCC i materiałom TPU na bazie biologicznej;
- Spersonalizuj go dzięki programowalnym funkcjom klawiatury i myszy;
- Ciesz się całkowitym spokojem dzięki 3-letniej gwarancji.
Dane techniczne
| Separator | Mysz |
| Separator | Klawiatura |
| Model | Professional Wireless Rechargeable Combo |
| Model | Professional Wireless Rechargeable Combo |
| Rodzaj | Standard |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Liczba przycisków | 8 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Rozdzielczość (maks.) | 2400 dpi |
| Interfejs | Bluetooth |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | Bateria |
| Długość przewodu | 1 m |
| Długość przewodu | 1 m |
| Interfejs | Bluetooth |
| Kolor | Czarny |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Wymiary | 437,4 x 128,8 x 14,8 mm |
| Waga | 0.586 kg |
| Pozostałe parametry | Obsługiwany komputer z portem USB -A lub Bluetooth Low Energy. |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Bateria |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 111,29 x 62,23 x 36,06 mm |
| Waga | 80 g |