Producenci
Lenovo Kompaktowa mysz bezprzewodowa USB-C ThinkPad 4Y51D20848
Opis
Niezależnie od tego, czy jesteś w biurze, czy w podróży, kompaktowa mysz bezprzewodowa ThinkPad USB-C jest idealnym partnerem. Kompaktowy, wygodny i zdolny do pracy na większości powierzchni, oferuje płynne, precyzyjne przewijanie w 4 kierunkach, a bezprzewodowy odbiornik USB-C typu plug-and-play pozwala sparować nawet z ośmioma urządzeniami. Dzięki długiej żywotności baterii, niebieskiemu czujnikowi optycznemu i regulacji do 2400 DPI w locie ta kieszonkowa mysz zwiększa Twoją produktywność w dowolnym miejscu i czasie.
Smartfind - Service & Accessories
Dane techniczne
| Model | ThinkPad USB-C Wireless Compact |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | 3D |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 2400 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Radio 2,4 GHz |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czerwony |
| Wymiary | 58 x 35 x 100 mm |
| Waga | 55 g |