Producenci
Lenovo Kompaktowa mysz przewodowa USB-C ThinkPad 4Y51D20850
Opis
Kompaktowa mysz przewodowa ThinkPad USB-C
Niezależnie od tego, czy masz najnowszy ultrabook, czy sprawdzony, stary notebook, kieszonkowa przewodowa mysz ThinkPad USB-C pomoże Ci ulepszyć grę. Można ją wygodnie podłączyć poprzez port USB-C lub USB-A (poprzez specjalny konwerter). A dzięki płynnej regulacji DPI do 2400 możesz klikać i przewijać dokładniej i precyzyjniej.
Najważniejsze funkcje:
- Kompaktowa mysz oburęczna
- Niebieski czujnik optyczny
- Przełącznik DPI On-the-fly (800 DPI, 1600 DPI, 2400 DPI)
- Mysz z 4 przyciskami (kliknięcie lewym przyciskiem myszy, kliknięcie prawym przyciskiem myszy, kliknięcie przewijaniem, DPI)
- Przewijanie w 2 kierunkach (w górę, w dół)
- Połączenie typu plug-and-play z komputerem PC za pomocą USB-C lub USB-A
Dane techniczne
| Model | ThinkPad USB-C Wired Compact |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 4 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 800 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 2400 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 2 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 35 x 58 x 100 mm |
| Waga | 79.5 g |