Producenci
Lenovo Komputer All-in-One ThinkCentre M90a Pro G4 12JM001TPB W11Pro i7-13700/16GB/512GB/RTX 4050 6GB/27.0 QHD/Black/DVD/vPro/3YRS OS + 1YR Premier
Opis
M90a Pro Gen 4 to wyjątkowy komputer All-in-One, ceniona przez profesjonalistów za innowacyjne funkcje, wysoką wydajność i doskonałą jakość obrazu, co czyni ją idealnym wyborem do zaawansowanych zadań i zastosowań biznesowych.
Dane techniczne
| TCO Certified | Tak |
| Model | ThinkCentre M90a Pro Gen4 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Liczba rdzeni | 16 |
| Liczba wątków | 24 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Taktowanie procesora | 2.1 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5.2 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i7-13700 |
| Intel vPro | Enterprise |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | GeForce RTX 4050 |
| Wielkość pamięci VRAM | 6 GB |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Porty wideo | 1 x Thunderbolt 4 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ax |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 2 |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Kamera internetowa | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Typ podstawy | Monitor Stand Full Function |
| Obudowa | All-In-One |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Wysokość | 521.81 mm |
| Szerokość | 613.6 mm |
| Głębokość | 219.81 mm |
| Waga | 11.2 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|