Producenci
Lenovo Komputer All-in-One ThinkCentre neo 30a G4 12K00016PB W11Pro i5-13420H/8GB/256GB/INT/23.8 FHD/3YRS OS
Opis
Poprawia współpracę i produktywność
ThinkCentre Neo 30a (24, Intel) All-in-One łączy moc wszechstronnego komputera stacjonarnego z naprawdę wciągającym obrazem. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o bezkompromisowej szybkości. Umożliwia szybszą pracę i lepszą wielozadaniowość dzięki nowej, 13. generacji procesorów Intel Core. Komputer posiada inteligentne funkcje usprawniające każde spotkanie online i jest wyposażony w szereg certyfikatów ekologicznych.
Dane techniczne
| Model | ThinkCentre neo 30a Gen 4 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Liczba rdzeni | 8 |
| Liczba wątków | 12 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Taktowanie (Boost) | 4.6 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-13420H |
| Intel vPro | Tak |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 16 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ax |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 2 x USB 3.1 Type-A |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Kamera internetowa | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | All-In-One |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Wysokość | 380.5 mm |
| Szerokość | 541 mm |
| Głębokość | 220 mm |
| Waga | 6.6 kg |