Producenci
Lenovo Komputer All-in-One neo 50a G5 12SA0012PB W11Pro i3-1315U/16GB/512GB/INT/27.0 FHD/3YRS OS
Opis
ThinkCentre neo 50a 27 Gen 5
- Elegancki, 27-calowy komputer typu All-in-One przeznaczony głównie dla małych i średnich firm
- Superszybkie obliczenia dzięki procesorowi Intel Core 13. generacji
- Funkcje inteligentnych spotkań wspomagane przez sztuczną inteligencję, zapewniające niezwykłą przejrzystość dźwięku i obrazu
- Płynniejsze wykonywanie zadań dzięki dużej ilości miejsca do przechowywania i pamięci
- Unikalnie zaprojektowany do udostępniania obrazu i ładowania urządzeń bezprzewodowych (wybrane modele)
- Zapobiegaj przeciążeniom oczu dzięki wyświetlaczowi o niskiej emisji niebieskiego światła
Dane techniczne
| Model | ThinkCentre neo 50a 27 Gen 5 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Rodzina procesora | Intel Core i3 |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Liczba wątków | 8 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Taktowanie (Boost) | 4.5 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i3-1315U |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Porty wideo | 2 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ax |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2 |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-A Gen 2 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Kamera internetowa | Tak |
| Kolor | Szary |
| Obudowa | All-In-One |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Wysokość | 473.16 mm |
| Szerokość | 611.72 mm |
| Głębokość | 192 mm |
| Waga | 7.1 kg |