Producenci
Lenovo Komputer ThinkCentre All-in-One neo 30a 12B30035PB W11Pro i3-1215U/8GB/256GB/INT/DVD/21.5 FHD/1YR Premier Support
Opis
Bezproblemowo zwiększa produktywność
ThinkCentre Neo 30a (22, Intel) zapewnia moc komputera stacjonarnego i jeszcze więcej miejsca do pracy. Ten stylowy, wielofunkcyjny komputer biznesowy typu All-in-One jest wyposażony w procesory Intel Core 12. generacji, dzięki czemu możesz pracować jeszcze szybciej. Urządzenie ma również inteligentne funkcje oparte o sztuczną inteligencję, które usprawniają spotkania online, a także kilka certyfikatów ekologicznych, które potwierdzają pozytywny wpływ na środowisko.
Dane techniczne
| Model | ThinkCentre neo 30a 22 |
| Przekątna ekranu | 21.5" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Rodzina procesora | Intel Core i3 |
| Generacja procesora | Dwunasta |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Liczba wątków | 8 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Taktowanie (Boost) | 4.4 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i3-1215U |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 16 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ax |
| Karta dźwiękowa | High Definition (HD) Audio, Realtek ALC256 codec |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 2 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Kamera internetowa | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | All-In-One |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Wysokość | 405.39 mm |
| Szerokość | 490.3 mm |
| Głębokość | 207.5 mm |
| Waga | 5.7 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|