Producenci
Lenovo Komputer ThinkCentre M70t G3 Tower 11T60009PB W11Pro i5-12400/16GB/512GB/INT/DVD/3YRS OS
Opis
Komputer stacjonarny ThinkCentre M70t Gen 3 (Intel) w obudowie typu tower został zaprojektowany z myślą o łatwej rozbudowie i wszechstronnej łączności. Idealny dla dzisiejszej hybrydowej siły roboczej, elastycznie dostosowuje się i rozszerza, aby sprostać wymaganiom użytkowników bez uszczerbku dla bezpieczeństwa.
Dane techniczne
| TCO Certified | Tak |
| Model | ThinkCentre M70t Gen 3 |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie (Boost) | 4.4 GHz |
| Generacja procesora | Dwunasta |
| Liczba wątków | 12 |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Cache L3 | 18 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-12400 |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 3 |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 2 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 2 x USB 3.1 Type-A |
| Porty USB | 2 x USB 3.0 Type-A |
| Porty USB | 4 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Line-out) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Mikrofon) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 3.0 x 1 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 16 |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x M.2 |
| Moc zasilacza | 260 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Tower |
| Wysokość | 346 mm |
| Szerokość | 145 mm |
| Głębokość | 296 mm |
| Waga | 5.9 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Akcesoria w zestawie |
|