Producenci
Lenovo Komputer ThinkCentre M70t G4 Tower 12DR000PPB W11Pro i5-13500/16GB/512GB/INT/DVD/vPro/3YRS OS + 1YR Premier Support
Opis
ThinkCentre M70t Gen 4 (Intel)
Komputer stacjonarny typu Tower zaprojektowany pod kątem produktywności. Platforma Intel vPro Enterprise i procesory Intel Core 13. generacji. Duża ilość portów i gniazd. Duża ilość pamięci. Solidne zabezpieczenia ThinkShield.
Potężna wydajność
Idealny dla osób wykonujących wiele zadań jednocześnie, Lenovo ThinkCentre M70t Gen 4 (Intel) w obudowie typu Tower został zaprojektowany z myślą o wysokiej produktywności. Liczne gniazda mogą pomieścić ogromne ilości pamięci, a urządzenie jest oparte na technologii Intel vPro Enterprise z procesorami Intel Core 13. generacji. Ta bestia bez problemu poradzi sobie z zarówno z projektami graficznymi, jak i złożonymi zadaniami związanymi z opracowywaniem danych.
Wszechstronna łączność
ThinkCentre M70t Gen 4 (Intel) Tower jest wyposażony w wiele portów I/O i elastyczne gniazda, które pozwolą sprostać Twoim potrzebom w miarę rozwoju Twojej firmy. Ciesz się innowacyjną współpracą urządzeń dzięki Smart Cable dla łatwego nawiązywania połaczeń przez porty USB-A i USB-C w celu obsługi wszystkich urządzeń peryferyjnych nawet innego laptopa lub tabletu. Opcjonalny dysk półprzewodnikowy (SSD) zapewnia szybkość i responsywność, a technologia 3D NAND gwarantuje większą niezawodność dysku SSD i mniejsze zużycie energii.
Niezawodne bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo Lenovo ThinkShield to połączenie rozwiązań sprzętowych i na poziomie oprogramowania, które chronią Twoje dane i firmę. Discrete Trusted Platform Module (dTPM) 2.0 szyfruje hasła i dane, a oparta na BIOSie inteligentna ochrona USB i indywidualne wyłączanie portów USB zapobiegają nieautoryzowanemu dostępowi za pośrednictwem urządzeń peryferyjnych. Gniazda blokady Kensington, e-blokady obudowy i inne opcje zapobiegają fizycznej kradzieży urządzenia. To wszystko w połączeniu z Intel vPro Enterprise gwarantuje, że ThinkCentre M70t Gen 4 oferuje dodatkowe możliwości zabezpieczeń sprzętowych, zapewniając wyższy poziom ochrony.
Stworzony z myślą o środowisku
Ten komputer spełnia najwyższe standardy ochrony środowiska, takie jak certyfikaty TCO 9.0* i EPEAT Gold. Firma Lenovo stara się tworzyć produkty przyjazne dla środowiska, wykorzystując w każdym urządzeniu komponenty nadające się do recyklingu i wolne od substancji toksycznych. Ponadto do roku 2025/26 90% opakowań produktów będzie wykonanych z materiałów pochodzących z recyklingu.
Przemyślany projekt
Lenovo ThinkCentre M70t Gen 4 oferuje wiele funkcji ułatwiających prace, takie jak Smart Power On, który umożliwia użytkownikom włączanie komputera za pomocą prostego skrótu klawiaturowego, a także nowy Smart Cable zapewniający łatwą i szybką łączność. Urządzenie spełnia wytyczne MIL-STD 810H w zakresie 12 metod i 20 procedur, to potężne urządzenie odzwierciedla zaangażowanie Lenovo w jakość, trwałość i niezawodność produktów. ThinkCentre M70t jest testowany pod kątem rzeczywistych wyzwań, takich jak skoki napięcia, wstrząsy, wibracje i ekstremalne temperatury ten komputer stacjonarny jest gotowy na każdą sytuację.
Dane techniczne
| TCO Certified | Tak |
| Model | ThinkCentre M70t Gen 4 |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 2.5 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.8 GHz |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Liczba wątków | 20 |
| Liczba rdzeni | 14 |
| Cache L3 | 24 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-13500 |
| Intel vPro | Tak |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 128 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 3 |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 2 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Karta dźwiękowa | Realtek ALC897-CQ 1x2W |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 4 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 2 x USB 3.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Porty USB | 2 x USB 3.1 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x M.2 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 16 |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 3.0 x 1 |
| Moc zasilacza | 260 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Tower |
| Wysokość | 346 mm |
| Szerokość | 145 mm |
| Głębokość | 296 mm |
| Waga | 5.9 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |