Producenci
Lenovo Komputer ThinkCentre M75q G5 Tiny 12RQ0014PB W11Pro 8600GE/16GB/512GB/AMD Radeon/3YRS OS
Opis
Dane techniczne
| TCO Certified | Tak |
| Model | ThinkCentre M75q Gen 5 |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen 5 |
| Taktowanie procesora | 3.9 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5 GHz |
| Liczba wątków | 12 |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Cache L3 | 16 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | AMD Ryzen 5 PRO 8600GE |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Radeon 760M |
| Producent chipsetu | AMD |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 3 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2 |
| Porty USB | 3 x USB 3.2 Type-A Gen 2 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Gniazda rozszerzeń | 3 x M.2 |
| Moc zasilacza | 90 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Tiny |
| Wysokość | 36.5 mm |
| Szerokość | 179 mm |
| Głębokość | 182.9 mm |
| Waga | 1.25 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Akcesoria w zestawie |
|