Producenci
Lenovo Komputer ThinkCentre M75s G5 SFF 12TA0000PB W11Pro 8300G/8GB/256GB/AMD Radeon/DVD/3Yr OS
Opis
Dane techniczne
| TCO Certified | Tak |
| Model | ThinkCentre M75s Gen 5 |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen 3 |
| Taktowanie procesora | 3.4 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.9 GHz |
| Liczba wątków | 8 |
| Liczba rdzeni | 4 |
| Cache L3 | 8 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | AMD Ryzen 3 8300G |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 256 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Radeon 740M |
| Producent chipsetu | AMD |
| Porty wideo | 2 x DisplayPort |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 4 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 4 x USB 3.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Line-out) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Słuchawki / Line-out) |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 16 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 1 |
| Gniazda rozszerzeń | 3 x M.2 |
| Moc zasilacza | 180 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Small Form Factor |
| Wysokość | 339.5 mm |
| Szerokość | 92.5 mm |
| Głębokość | 297.7 mm |
| Waga | 4.6 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Akcesoria w zestawie |
|