Producenci
Lenovo Komputer ThinkCentre M90a G5 12SH000PPB W11Pro i7-14700/16GB/1TB/INT/23.8 FHD/Touch/Black/vPro/3YRS OS + 1YR Premier
Opis
Dane techniczne
| TCO Certified | Tak |
| Model | ThinkCentre M90a Gen 5 |
| Przekątna ekranu | 23.8'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Generacja procesora | Czternasta |
| Liczba rdzeni | 20 |
| Liczba wątków | 28 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Taktowanie procesora | 1.5 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5.4 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i7-14700 |
| Intel vPro | Tak |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ax |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty USB | 3 x USB 3.2 Type-A Gen 2 |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Kamera internetowa | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Typ podstawy | Monitor Stand Full Function |
| Obudowa | All-In-One |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Wysokość | 393.66 mm |
| Szerokość | 539.6 mm |
| Głębokość | 217.31 mm |
| Waga | 8.13 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|