Producenci
Lenovo Komputer ThinkCentre Neo 50q Tiny G4 12LN0025PB W11Pro i5-13420H/8GB/512GB/INT/3YRS OS
Opis
Dane techniczne
| Model | ThinkCentre Neo 50q Tiny G4 |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie (Boost) | 4.6 GHz |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Obsługa ECC | Nie |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-13420H |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 3 x USB 3.1 Type-A |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x M.2 |
| Moc zasilacza | 65 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Tiny |
| Wysokość | 36.5 mm |
| Szerokość | 179 mm |
| Głębokość | 182.9 mm |
| Waga | 1.11 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Akcesoria w zestawie |
|