Producenci
Lenovo Komputer ThinkCentre Neo 50s G4 SFF 12JH001EPB W11Pro i5-13400/8GB/512GB/INT/3YRS OS
Opis
Mały i wydajny
ThinkCentre Neo 50s Gen 4 w formacie Small Form Factor (SFF) oferuje ogromną moc w kompaktowej obudowie idealnej do zastosowań biznesowych. Dzięki procesorom Intel Core nawet 13. generacji, szybkiej pamięci DDR4 oraz dużej pojemności dysków HDD i/lub SSD, ten komputer stacjonarny w formacie SFF poradzi sobie z każdym zadaniem, zwiększając wydajność pracy.
Dane techniczne
| TCO Certified | Tak |
| Model | ThinkCentre neo 50s Gen 4 |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 2.5 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.6 GHz |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Liczba wątków | 16 |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Cache L3 | 20 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-13400 |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x VGA (15 pin D-Sub) |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ax |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 2 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Mikrofon) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Line-out) |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 16 |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x M.2 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 3.0 x 1 |
| Moc zasilacza | 180 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Small Form Factor |
| Wysokość | 274.8 mm |
| Szerokość | 100 mm |
| Głębokość | 308 mm |
| Waga | 4.5 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |