Producenci
Lenovo Komputer ThinkCentre Neo 50t G4 TWR 12JB0015PB W11Pro i5-13400/16GB/512GB/INT/DVD/3YRS OS
Opis
Potężna wydajność. Ekologiczne rozwiązania.
Idealne połączenie szybkości i trwałości ThinkCentre Neo 50t Tower jest idealnym rozwiązaniem dla Twojej rozwijającej się firmy. Spodoba Ci się czysty, minimalistyczny design i pokochasz moc, jaką wnosi do Twojego dnia pracy. Ten komputer stacjonarny bezproblemowo radzi sobie z zadaniami o wysokiej wydajności dzięki procesorom Intel Core 13. generacji. Ponadto będziesz cieszyć się mnóstwem dostępnych opcji łączności umożliwiających produktywną współpracę przy niskim wpływie na środowisko.
Dane techniczne
| TCO Certified | Tak |
| Model | ThinkCentre neo 50t Gen 4 |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 2.5 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.6 GHz |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Liczba wątków | 16 |
| Liczba rdzeni | 10 |
| Cache L3 | 20 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-13400 |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x VGA (15 pin D-Sub) |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ax |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | DVD-RW |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 2 x USB 3.1 Type-A |
| Porty USB | 4 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Porty USB | 2 x USB 3.0 Type-A |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Słuchawki / Line-out) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Mikrofon) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 16 |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 3.0 x 1 |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x M.2 |
| Moc zasilacza | 180 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Tower |
| Wysokość | 340 mm |
| Szerokość | 145 mm |
| Głębokość | 294 mm |
| Waga | 5.5 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |