Producenci
Lenovo Komputer ThinkCentre Neo 50t G4 TWR 12JB003KPB W11Pro i5-12400/16GB/512GB/INT/3YRS OS
Opis
Przenieś produktywność na wyższy poziom
Wyposażony w procesory Intel Core 12. generacji ThinkCentre Neo 50t typu Tower oferuje wysoką wydajność i niski ślad węglowy. Niezależnie od tego, czy przetwarzasz ogromne zbiory danych, czy po prostu pracujesz nad zadaniami intensywnie korzystającymi z grafiki, te procesory z maksymalnie 16 rdzeniami zapewniają moc obliczeniową, której potrzebujesz.
Długoterminowa wartość biznesowa
Jeśli chodzi o odpowiedzialne przetwarzanie, ThinkCentre Neo 50t Tower podnosi poprzeczkę. Nowoczesna obudowa wygląda świetnie bez względu na to, gdzie ją umieścisz, ale jeszcze lepsze jest to, że jest wykonana w 85% z żywicy pochodzenia pokonsumenckiego (PCC). Co więcej, plastik pozyskany z oceanów (Ocean Bound Plastic), który został wykorzystany do pakowania, demonstruje odpowiedzialne podejście do ochrony środowiska. Niski poziom hałasu oznacza efektywność energetyczną, a inteligentny silnik chłodzący (ICE) 5.0 zapewnia optymalne zużycie energii pomoże Tobie i Twojej maszynie zachować chłód.
Zabezpieczony pod każdym kątem
ThinkCentre Neo 50t Tower jest chroniony przez nasze rozwiązania zabezpieczające ThinkShield zestaw sprzętu i oprogramowania, które współpracują ze sobą w celu ochrony zarówno urządzenia, jak i danych. Począwszy od Trusted Platform Module (dTPM) 2.0, który szyfruje hasła, poprzez opcje zabezpieczeń fizycznych, samonaprawiający się BIOS z funkcją BIOS Guard i Boot Guard, aż po Smart USB Protection mamy wszystko, czego potrzebujesz.
Dane techniczne
| TCO Certified | Tak |
| Model | ThinkCentre neo 50t Gen 4 |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie (Boost) | 4.4 GHz |
| Generacja procesora | Dwunasta |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Liczba wątków | 12 |
| Cache L3 | 18 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-12400 |
| Intel vPro | Nie |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 1 x DisplayPort |
| Porty wideo | 1 x VGA (15 pin D-Sub) |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ax |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Porty USB | 2 x USB 3.0 Type-A |
| Porty USB | 2 x USB 3.1 Type-A |
| Porty USB | 4 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Słuchawki / Line-out) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Mikrofon) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RS-232 |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x PCIe 3.0 x 1 |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 4.0 x 16 |
| Gniazda rozszerzeń | 2 x M.2 |
| Moc zasilacza | 180 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Tower |
| Wysokość | 340 mm |
| Szerokość | 145 mm |
| Głębokość | 294 mm |
| Waga | 5.5 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry | Gniazda rozszerzeń
|