Producenci
Lenovo Komputer ThinkCentre Neo Ultra 12W1001WPB W11Pro i7-14700/16GB/1TB/RTX 4060 8GB/Luna Grey/vPro/3YRS OS
Opis
Dane techniczne
| TCO Certified | Tak |
| Model | ThinkCentre neo Ultra |
| Rodzina procesora | Intel Core i7 |
| Taktowanie procesora | 2.1 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5.4 GHz |
| Generacja procesora | Czternasta |
| Liczba wątków | 28 |
| Liczba rdzeni | 20 |
| Cache L3 | 33 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i7-14700 |
| Intel vPro | Enterprise |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | GeForce RTX 4060 |
| Producent chipsetu | Intel |
| Wielkość pamięci VRAM | 8 GB |
| Porty wideo | 4 x DisplayPort |
| Porty wideo | 2 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-C Gen 2 |
| Porty USB | 4 x USB 3.2 Type-A Gen 2 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Gniazda rozszerzeń | 4 x M.2 |
| Moc zasilacza | 350 W |
| Kolor | Srebrny |
| Obudowa | Tiny |
| Wysokość | 108 mm |
| Szerokość | 195 mm |
| Głębokość | 191 mm |
| Waga | 3.5 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Akcesoria w zestawie |
|