Producenci
Lenovo Komputer ThinkCentre Neo Ultra 12W1001XPB W11Pro i9-14900/32GB/1TB/RTX 4060 8GB/Luna Grey/vPro/3YRS OS
Opis
ThinkCentre neo Ultra (Intel) to kompaktowy komputer AI ze sprzętową obsługą i pojemnością 3,6 l, oferujący moc niezbędną do wykonywania wymagających zadań obliczeniowych, o konstrukcji oszczędzającej miejsce. Posiada zintegrowane funkcje i oprogramowanie generatywnej sztucznej inteligencji, zwiększając produktywność i kreatywność, zapewniając niespotykaną wydajność przedsiębiorstwom i twórcom treści.
Dane techniczne
| TCO Certified | Tak |
| Model | ThinkCentre neo Ultra |
| Rodzina procesora | Intel Core i9 |
| Taktowanie procesora | 1.5 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5.8 GHz |
| Generacja procesora | Czternasta |
| Liczba rdzeni | 24 |
| Liczba wątków | 32 |
| Cache L3 | 36 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i9-14900 |
| Intel vPro | Enterprise |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Model karty graficznej | GeForce RTX 4060 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Wielkość pamięci VRAM | 8 GB |
| Porty wideo | 4 x DisplayPort |
| Porty wideo | 2 x HDMI |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ax |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Napęd optyczny | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Porty USB | 4 x USB 3.2 Type-A Gen 2 |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2x2 |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Moc zasilacza | 350 W |
| Kolor | Czarny |
| Obudowa | Tiny |
| Wysokość | 108 mm |
| Szerokość | 195 mm |
| Głębokość | 191 mm |
| Waga | 3.5 kg |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Akcesoria w zestawie |
|