Producenci
Lenovo Laptop ThinkBook 14 G7 21MV002XPB W11Pro 7535HS/16GB/512GB/AMD Radeon/14.0 WUXGA/Arctic Grey/3YR OS + CO2 Offset
Opis
Lenovo ThinkBook 14 Gen 7 to kompaktowy laptop oferujący dużą moc i innowacyjne technologie, które wspierają rozwój profesjonalistów. Urządzenie zapewnia wysoką wydajność i mobilność, dostosowaną do potrzeb nowoczesnych użytkowników.
Bezpieczeństwo jest priorytetem w ThinkBook 14 Gen 7, który posiada czytnik linii papilarnych oraz fizyczną osłonę kamery, chroniąc prywatność i dane użytkowników.
Lenovo ThinkBook 14 Gen 7 to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wydajność, bezpieczeństwo i wygodę użytkowania, otwierając nowe możliwości zarówno w pracy, jak i w realizacji pasji.
Dane techniczne
| TCO Certified | Tak |
| Typ | Notebook |
| Model | ThinkBook 14 G7 ARP |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen 5 |
| Taktowanie procesora | 3.3 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.55 GHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Liczba wątków | 12 |
| Cache L3 | 16 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | AMD Ryzen 5 7535HS |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 300 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Radeon 660M |
| Producent chipsetu | AMD |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 4800 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2242 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Nie |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty USB | 1 x USB4 |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 45 Wh |
| Typ ogniwa | Li-ion |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 16.9 mm |
| Szerokość | 313.5 mm |
| Głębokość | 224 mm |
| Waga | 1.38 kg |