Producenci
Lenovo Laptop ThinkBook 16 G6 21KK002FPB W11Pro 7730U/16GB/512GB/INT/16.0 WUXGA/Arctic Grey/3YRS OS + CO2 Offset
Opis
ThinkBook 16 G6 ABP
- Up to AMD Ryzen 7 7730U
- Up to Windows 11 Pro
- AMD Radeon Graphics (integrated)
- Up to 64GB DDR4-3200, 2x SO-DIMM
- Up to two M.2 PCIe NVMe SSD
- 16" (2560x1600), IPS, 350nits, 100% sRGB, 60Hz
Dane techniczne
| Typ | Notebook |
| Model | ThinkBook 16 G6 |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen 7 |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.5 GHz |
| Liczba rdzeni | 8 |
| Liczba wątków | 16 |
| Cache L3 | 16 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | AMD Ryzen 7 7730U |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 300 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Radeon |
| Producent chipsetu | AMD |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 2 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 0 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2242 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.1 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-C Gen 2 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Dźwięk | Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio |
| Pojemność baterii | 45 Wh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 17.5 mm |
| Szerokość | 356.2 mm |
| Głębokość | 253.5 mm |
| Waga | 1.7 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji | On-Site, (na miejscu u Klienta), CO2 Offset 0.5 ton |