Producenci
Lenovo Laptop ThinkBook 16 G7 21NH001VPB W11Pro X1P-42-100/32GB/1TB/INT/16.0 WQXGA/Luna Grey/3YRS OS + CO2 Offset
Opis
Dane techniczne
| Typ | Notebook |
| Model | ThinkBook 16 G7 QOY 21NH001VPB |
| Rodzina procesora | Snapdragon X Plus |
| Taktowanie procesora | 3.2 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 3.4 GHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 8 |
| Cache L3 | 30 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Snapdragon X Plus X1P-42-100 |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Jasność | 300 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Adreno |
| Producent chipsetu | Qualcomm |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | LPDDR5x |
| Częstotliwość szyny pamięci | 8448 MHz |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM | Pamięć lutowana do płyty głównej, bez gniazd, dwukanałowa |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2242 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Komunikacja | WiFi 802.11 be |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Nie |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-C Gen 2 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Dźwięk | Głośniki stereo (głośniki superliniowe), 2 W x 2, Dolby Atmos |
| Pojemność baterii | 84 Wh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Srebrny |
| Wysokość | 16.7 mm |
| Szerokość | 356.4 mm |
| Głębokość | 248.4 mm |
| Waga | 1.82 kg |