Producenci
Lenovo Laptop ThinkPad E14 G5 21JK0083PB W11Pro i3-1315U/8GB/512GB/INT/14.0 WUXGA/Graphite Black/1YR Premier Support + 3YRS OS
Opis
- Wytrzymały, wydajny laptop dla firm
- Wydajne procesory Intel Core
- Doskonały do wielozadaniowości, z dużą ilością pamięci i szybką pamięcią masową
- Solidne opcje bezpieczeństwa
- Wspaniały 14-calowy wyświetlacz WUXGA (1920 x 1200).
Dane techniczne
| TCO Certified | Tak |
| Typ | Notebook |
| Model | ThinkPad E14 Gen 5 |
| Rodzina procesora | Intel Core i3 |
| Taktowanie (Boost) | 4.5 GHz |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Liczba wątków | 8 |
| Cache L3 | 10 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i3-1315U |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 300 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 40 GB |
| Rodzaj pamięci | On-board DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2242 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.1 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Thunderbolt 4 |
| Porty USB | 1 x USB 3.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Porty wideo | 1 x Thunderbolt 4 |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 57 Wh |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 17.99 mm |
| Szerokość | 313 mm |
| Głębokość | 219.3 mm |
| Waga | 1.53 kg |