Producenci
Lenovo Laptop ThinkPad L13 Clam G4 21FN0008PB W11Pro 7530U/16GB/512GB/INT/13.3 WUXGA/Thunder Black/1YR Premier Support + 3YRS OS
Opis
Laptop ThinkPad L13 Clam G4 21FN0008PB
Dane techniczne
| Typ | Notebook |
| Model | 21FN0008PB |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen 5 |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.5 GHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 6 |
| Liczba wątków | 12 |
| Cache L3 | 16 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | AMD Ryzen 5 PRO 7530U (6C / 12T, 2.0 / 4.5GHz, 3MB L2 / 16MB L3) |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 13,3'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 300 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Radeon |
| Producent chipsetu | AMD |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2242 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Ready |
| Bluetooth | 5.1 |
| Dokowanie | Tak |
| Porty USB | 2 x USB 3.1 Type-C |
| Porty USB | 2 x USB 3.0 Type-A |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Dźwięk |
|
| Pojemność baterii | 46 Wh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 17.23 mm |
| Szerokość | 305 mm |
| Głębokość | 218 mm |
| Waga | 1.26 kg |
| Pozostałe informacje | Certyfikaty:
|