Producenci
Lenovo Laptop ThinkPad L14 AMD G4 21H5001QPB W11Pro 7730U/16GB/512GB/INT/LTE/14.0 FHD/1YR Premier Support + 3YRS OS
Opis
Dane techniczne
| TCO Certified | Tak |
| Typ | Notebook |
| Model | ThinkPad L14 Gen 4 |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen 7 |
| Taktowanie procesora | 2 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.5 GHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 8 |
| Liczba wątków | 16 |
| Cache L3 | 16 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | AMD Ryzen 7 PRO 7730U |
| Intel vPro | Nie |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Technologia podświetlania | Lampy CCFL |
| Typ matrycy | ePrivacy Filter |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Radeon |
| Producent chipsetu | AMD |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 64 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2242 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Modem 4G (LTE) |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Wbudowany |
| Bluetooth | 5.1 |
| Gniazda rozszerzeń | Czytnik kart procesorowych (SmartCard) |
| Dokowanie | Nie |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty USB | 2 x USB 3.2 Type-C Gen 2 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | ABS |
| Materiał obudowy | PC |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 57 Wh |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 19.83 mm |
| Szerokość | 325.4 mm |
| Głębokość | 217 mm |
| Waga | 1.4 kg |