Producenci
Lenovo Laptop ThinkPad Z13 G2 21JV0018PB W11Pro 7840U/32GB/1TB/AMD Radeon/LTE/13.3 2.8K/Touch/Flax Fiber + Aluminium/3YRS Premier Support + CO2 Offset
Opis
Laptop ThinkPad Z13 G2 21JV0018PB W11Pro 7840U/32GB/1TB/AMD Radeon/LTE/13.3 2.8K/Touch/Flax Fiber + Aluminium/3YRS Premier Support + CO2 Offset
Dane techniczne
| Typ | Notebook |
| Model | ThinkPad Z13 Gen 2 |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen 7 |
| Taktowanie procesora | 3.3 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5.1 GHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 8 |
| Liczba wątków | 16 |
| Cache L3 | 16 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | AMD Ryzen 7 PRO 7840U |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 13,3'' |
| Rozdzielczość | 2880 x 1800 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 400 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | OLED |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Model karty graficznej | Radeon 780M |
| Producent chipsetu | AMD |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | LPDDR5x |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6400 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2242 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Modem 4G (LTE) |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Wbudowany |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Nie |
| Porty USB | 2 x USB 3.1 Type-A |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 52.5 Wh |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Brązowy |
| Wysokość | 13.99 mm |
| Szerokość | 294.4 mm |
| Głębokość | 199.6 mm |
| Waga | 1.27 kg |