Producenci
Lenovo Laptop ThinkPad Z16 G2 21JX0018PB W11Pro 7840HS/32GB/1TB/AMD Radeon/16.0 WQUXGA/Touch/Arctic Grey/3YRS Premier Support + CO2 Offset
Opis
Laptop Lenovo ThinkPad Z16 gen 2 wyposażony w wysokiej jakości ekran 16 cali OLED oraz procesor AMD nowej generacji jest bardzo wydajny.
Dane techniczne
| Typ | Notebook |
| Model | ThinkPad Z16 Gen 2 |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen 7 |
| Taktowanie procesora | 3.8 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 5.1 GHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 8 |
| Liczba wątków | 16 |
| Cache L3 | 16 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | AMD Ryzen 7 PRO 7840HS |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 16'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2400 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 400 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | OLED |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Model karty graficznej | Radeon RX 6550M |
| Producent chipsetu | AMD |
| Wielkość pamięci VRAM | 4 GB |
| Zainstalowana pamięć RAM | 32 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 32 GB |
| Rodzaj pamięci | LPDDR5x |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6400 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 1 TB |
| Format szerokości SSD | M.2 2280 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.3 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Nie |
| Porty USB | 2 x USB4 |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 2 |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Pojemność baterii | 72 Wh |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Szary |
| Wysokość | 15.8 mm |
| Szerokość | 354.4 mm |
| Głębokość | 237.4 mm |
| Waga | 1.81 kg |