Producenci
Lenovo Laptop V15 G4 82YU00UPPB W11Home 7520U/16GB/512GB/AMD Radeon/15.6/FHD/Black/3YRS OS
Opis
- Wzmacnia produktywność w każdej sytuacji
- Wydajne mobilne procesory AMD serii 7000 ze zintegrowaną kartą graficzną AMD
- Duży 15,6-calowy wyświetlacz FHD z niską emisją światła niebieskiego, który gwarantuje mniejsze zmęczenie oczu
- Ulepszone funkcje bezpieczeństwa, które chronią krytyczne dane
- Zawiera klawiaturę numeryczną i Service Hot Key
- Idealny do wielozadaniowości w podróży
Dane techniczne
| TCO Certified | Tak |
| Typ | Notebook |
| Model | V15 G4 AMN |
| Rodzina procesora | AMD Ryzen 5 |
| Taktowanie procesora | 2.8 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.3 GHz |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 4 |
| Liczba wątków | 8 |
| Cache L3 | 4 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | AMD Ryzen 5 7520U |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 250 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Radeon |
| Producent chipsetu | AMD |
| Zainstalowana pamięć RAM | 16 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 16 GB |
| Rodzaj pamięci | LPDDR5 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5500 MHz |
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2242 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ax |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.2 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Nie |
| Porty USB | 1 x USB 3.1 Type-C |
| Porty USB | 2 x USB 3.0 Type-A |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Materiał obudowy | ABS |
| Materiał obudowy | PC |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Pojemność baterii | 38 Wh |
| System operacyjny | Windows 11 Home |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 19.9 mm |
| Szerokość | 359.2 mm |
| Głębokość | 235.8 mm |
| Waga | 1.63 kg |