Producenci
Lenovo Laptop V15 G4 83A1008HPB W11Pro i5-13420H/8GB/512GB/INT/15.6 FHD/Business Black/3YRS OS
Opis
Lenovo V15 G4 IRU
- Up to 13th Gen Intel Core i7-1355U
- Up to Windows 11 Pro
- Up to Intel Iris Xe Graphics eligible (integrated)
- Up to 16GB DDR4-3200, 1x Soldered + 1x SO-DIMM
- Up to two drives, 1x 2.5" HDD + 1x M.2 SSD
- Up to 15.6" (1920x1080) IPS, Anti-glare, 300nits, 60Hz
Dane techniczne
| Typ | Notebook |
| Model | Lenovo V15 G4 IRU |
| Rodzina procesora | Intel Core i5 |
| Taktowanie procesora | 3.4 GHz |
| Taktowanie (Boost) | 4.6 GHz |
| Generacja procesora | Trzynasta |
| Obsługa ECC | Nie |
| Liczba rdzeni | 8 |
| Liczba wątków | 12 |
| Cache L3 | 12 MB |
| Pozostałe informacje o procesorze | Intel Core i5-13420H Processor |
| Intel vPro | Nie |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Jasność | 250 nits |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT-TN |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Model karty graficznej | Intel UHD Graphics |
| Producent chipsetu | Intel |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 GB |
| Maks. wielkość pamięci | 16 GB |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR4 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Pozostałe informacje o pamięci RAM |
|
| Typ dysku | SSD |
| Pojemność SSD | 512 GB |
| Format szerokości SSD | M.2 2242 |
| Interfejs dysku SSD | PCI-Express |
| Napęd optyczny | Brak |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Komunikacja | WiFi 802.11 ac |
| Komunikacja | LAN 10/100/1000 |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Nie |
| Bluetooth | 5.1 |
| Gniazda rozszerzeń | Nie |
| Dokowanie | Nie |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Porty USB | 1 x USB 2.0 Type-A |
| Porty USB | 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1 |
| Porty wideo | 1 x HDMI |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x Audio (Combo) |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-45 |
| Kamera internetowa | Tak |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Materiał obudowy | PC |
| Materiał obudowy | ABS |
| Czytnik linii papilarnych | Nie |
| Dźwięk | Stereo speakers, 1.5W x2, Dolby Audio |
| Pojemność baterii | 38 Wh |
| Typ ogniwa | Li-poly |
| System operacyjny | Windows 11 Pro |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 19.9 mm |
| Szerokość | 359.2 mm |
| Głębokość | 235.8 mm |
| Waga | 1.65 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Informacje o gwarancji | On-site, (na miejscu u Klienta) |